Бикини Coralya червен

• бикини костим за капење coral bikini изработени од сјаен материјал
• врзување на грб – совршена удобност
• врзување на грб за совршено вклопување
• прерамките над половината одлично го украсуваат телото
• машнички на половината – симпатичен украс
• Фино растеглив материјал на допир (82% polyamide, 18% elastane, lining: 95% polyester, 5% elastane

В момента този артикул не е наличен.

Безплатна доставка от 80лв.
Смяна и връщане до 30 дни.
Не си сигурна за размера? Виж ръководството за размери.